Wybrany wątek opinii
Widzę nasza kochana władza konsultuje pierdoły. Kiedy referendum za wyjściem z województwa szuwarskobagiennego?
Do moderacji
Odpowiedz
78
16
A co innego można z takim zabagnionym, depresyjnym typem konsultować, to i tak za wiele do ogarnięcia, aż trzy propozycje i łepetyna dymi. W piaskownicy poważniejsze konsultacje się odbywają.
Do moderacji
Odpowiedz
31
15
Fakt, olsztyn to obciach.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Gdańsk was nie chce, Olsztyn też. Olsztyn każdej władzy palec trzyma wiadomo gdzie i się rozwija, Elbląg się jak zwykle buntuje i ma jak ma. Gdańsk to Gdańsk i możecie im jedynie buty wyczyścić bo po co im ta bieda. Cieszcie się że zostaliście chociaż sypialnią Gdańska.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
Olsztynowi możecie buciki czyścić
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
Dokładnie, nowe tramwaje nowe lampeczki sreczki na tramwajach, nowe piekarczyki za naście Koła każdy, nowe światełka lasery bajery wypożyczone za cenę którą można je kupić, nie gospodarnosc pieniędzmi elblążan jest porażajaca. Elbląg będzie słynął z największych nonsensów w Polsce z największym zadłużeniem w województwie które już mamy. Brawoo to wyjątkowo wyjątkowe miasto.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@Iq - Porażająca nie jest niegospodarność lecz skala analfabetyzmu wśród komentujących, takich patriotów Polaków.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
Rosjanie i Białorusini to piszą. I tak dobrze :-)
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
... napisał mieszkaniec szuwarowo-bagiennej dziury. Byłem w tym roku w Olsztynie i widać jaką prowincją jest on przy Trójmieście.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
w tym sęk, że pomorskie nas nie chce.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0