UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe co będzie najpierw ? Dostarczone nowe tramwaje czy modernizacja torów na grunwaldzkiej żeby te nowe tam kursowały... ? Chyba że te nowe tak jak Pesy, kursowały będą tylko na Saperów ?


Anuluj