Wybrany wątek opinii

nie wierze takimi pierdolami sie zajmowac a moze dokonczycie w koncu przejazd przez lesniczowke czy to juz na stale ustalo w lesnym punkcie mial byc skrot na strazy karetek mialy jezdzic autobusy gddzie to wszystkie gdzie te obietnice pozostaly pasy na czerwono i przystanek autobusowy dla autobusa widmo jaja normalnie!!!
wkurz (2025.12.17)
@wkurz - jaj to nie masz Ty bo jedno co robisz to piszczysz jak baba!!!
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy