Wybrany wątek opinii
nie wierze takimi pierdolami sie zajmowac a moze dokonczycie w koncu przejazd przez lesniczowke czy to juz na stale ustalo w lesnym punkcie mial byc skrot na strazy karetek mialy jezdzic autobusy gddzie to wszystkie gdzie te obietnice pozostaly pasy na czerwono i przystanek autobusowy dla autobusa widmo jaja normalnie!!!
Do moderacji
Odpowiedz
22
13
@wkurz - jaj to nie masz Ty bo jedno co robisz to piszczysz jak baba!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1