UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że w Polsce nie produkuje się dobrych o światowej renomie tramwajów, bo można by zamówić z Polski, a tak nie mamy wyjścia i musimy kupować Tureckie... a nie, czekaj, czekaj...
Szkoda, że w Polsce nie produkuje się dobrych o światowej renomie tramwajów, bo można by zamówić z Polski, a tak nie mamy wyjścia i musimy kupować Tureckie... a nie, czekaj, czekaj...