UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że w Polsce nie produkuje się dobrych o światowej renomie tramwajów, bo można by zamówić z Polski, a tak nie mamy wyjścia i musimy kupować Tureckie... a nie, czekaj, czekaj...


Anuluj