UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

... napisał mieszkaniec szuwarowo-bagiennej dziury. Byłem w tym roku w Olsztynie i widać jaką prowincją jest on przy Trójmieście.


Anuluj