UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
... napisał mieszkaniec szuwarowo-bagiennej dziury. Byłem w tym roku w Olsztynie i widać jaką prowincją jest on przy Trójmieście.
... napisał mieszkaniec szuwarowo-bagiennej dziury. Byłem w tym roku w Olsztynie i widać jaką prowincją jest on przy Trójmieście.