76
17.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko wariant nr, 1
(2025.12.17)

info

12  
  18
Co to za umowa - tramwaje mają być niskopodłogowe lub częściowo niskopodłogowe ? Wychodzi na to że jeden częściowo może być niskopodłogowy a reszta wysokopodłogowy i będzie zgodnie z umową. Dlaczego niema w umowie 5 takich i 5 takich albo 6 takich i 4 takie / wychodzi na to że co zrobią to tak będzie.
(2025.12.17)

info

12  
  6
I kebab dla każdego mieszkańca gratis za to że wspieramy zagraniczne firmy zamiast polskie...
(2025.12.17)
Kiedy dokończenie ulicy Wschodniej?
(2025.12.17)

info

13  
  4
super wybór... taki trochę bez znaczenia... jako mieszkaniec wolałbym wybierać czy polskie czy tureckie... przecież mamy firmę PESA...
(2025.12.17)
Masz kebeby aż nadto gratis. Widzisz te miliony różnicy zaoszczędzone miedzy polskim producentem a tureckim? To już podaję. Budżet Elbląga zaoszczędził 35 i pół miliona złotych. Turecka Bozankaya Rayli Sistemler A. S.swoją ofertę wyceniła na 95 mln zł, bydgoska PESA - na 130,5 mln zł. Te 35 i pół miliona złotych to kwota potrzebna i niezbędna do realizacji dalszej inwestycji i jej dokończenia jaka jest ulica Wschodnia. Masz kebaby, masz nowe tramwaje i masz zabezpieczone miliony na ulicę Wschodnią. Brawo Panie prezydencie jeżeli tylko ta ulica zostanie zakończona i w końcu wybudowana. Pieniądze już Pan ma na tę konieczną i bardzo potrzebną inwestycje.
(2025.12.17)
Propozycje nr 2 i 3 są tak denne, że drogą eliminacji zostaje zagłosować jedynie na wariant nr 1.
Eurotram (2025.12.17)
@Eurotram - Co za różnica jak niczym się nie różnią bo maja wszystkie takie same kolory tylko inne elementy pomalowane. To bez znaczenia jaki będzie wariant.
(2025.12.17)
Sprawdź swoje gacie, Wólczanka czy made in China, to są twoje wybory.
(2025.12.17)
dwójka
(2025.12.17)

info

4  
  4