76
17.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gapowiczów będzie tyle samo, zwłaszcza z obrońców pokoju, tam dopiero jest patologia,
dsdsas (2025.12.17)

info

8  
  0
Nie wiem.... może na kołach będą z oponami z powietrzem premium?
(2025.12.17)

info

2  
  3
A czy nie można powrócić do dawnej kolorystyki, nawiązującej do herbu Elbląga?
Bezproblemowy (2025.12.17)

info

11  
  1
A nie lepiej zrobić 4 sztuki (nr1), 3 sztuki (nr2), 3 sztuki (nr3)
(2025.12.17)

info

3  
  4
Fakt, olsztyn to obciach.
(2025.12.17)
Wyjście jak najszybciej z tego zapizialego województwa
Lalek (2025.12.17)

info

6  
  2
no ok. tylko czemu nam wmawiają patriotyzm konsumencki, a sami pokazują gdzie mają ten patriotyzm - przykład udzie z góry.
(2025.12.17)
Numer 1,tylko z przodu mniej żółtego, a więcej zielonego; tak jak na bokach - pasek żółty, reszta zielona.
wodnik (2025.12.17)

info

0  
  4
Dwa lata słucham i ogladam wizualizacje tramwajów które za kolejne dwa lata (oby) maja pojawic sie w miescie. Komkursy na nazwe, na kolory to tak jakbyśmy juz tymi tramwajami jeżdzili tak jak siedzimy na trybunach areny na Krakusa. A w realu konstale i akacje w krzakach na Arenie przy Krakusa.
(2025.12.17)

info

5  
  3
Maja być biało cze6 o z Herberta Elbląga. To ms być wizytówka miasta. A te mają kolorystykę jak w Poznaniu.
Sławomir Dętka (2025.12.17)

info

5  
  3