UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
super wybór... taki trochę bez znaczenia... jako mieszkaniec wolałbym wybierać czy polskie czy tureckie... przecież mamy firmę PESA...
super wybór... taki trochę bez znaczenia... jako mieszkaniec wolałbym wybierać czy polskie czy tureckie... przecież mamy firmę PESA...