UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz kebeby aż nadto gratis. Widzisz te miliony różnicy zaoszczędzone miedzy polskim producentem a tureckim? To już podaję. Budżet Elbląga zaoszczędził 35 i pół miliona złotych. Turecka Bozankaya Rayli Sistemler A. S.swoją ofertę wyceniła na 95 mln zł, bydgoska PESA - na 130,5 mln zł. Te 35 i pół miliona złotych to kwota potrzebna i niezbędna do realizacji dalszej inwestycji i jej dokończenia jaka jest ulica Wschodnia. Masz kebaby, masz nowe tramwaje i masz zabezpieczone miliony na ulicę Wschodnią. Brawo Panie prezydencie jeżeli tylko ta ulica zostanie zakończona i w końcu wybudowana. Pieniądze już Pan ma na tę konieczną i bardzo potrzebną inwestycje.


Anuluj