Wybrany wątek opinii

super wybór... taki trochę bez znaczenia... jako mieszkaniec wolałbym wybierać czy polskie czy tureckie... przecież mamy firmę PESA...
(2025.12.17)
Sprawdź swoje gacie, Wólczanka czy made in China, to są twoje wybory.
(2025.12.17)
no ok. tylko czemu nam wmawiają patriotyzm konsumencki, a sami pokazują gdzie mają ten patriotyzm - przykład udzie z góry.
(2025.12.17)
Ale to jest przetarg! Są warunki i kryteria, które są brane pod uwagę. Jeśli kryterium przy wyborze firmy byłoby np. w 80% pochodzenie i siedziba, w 10% wysokość oferty, 10% gwarancja, to pewnie PESA by wygrała, ale nie ma takiego kryterium i nie będzie, A wyłonienie firmy odbywa się ściśle według kryteriów a nie widzimisię urzędnika, regulują to konkretne przepisy, za nieprzestrzeganie których można wyłapać konkretne zarzuty.
Ploterek (2025.12.18)
Powrót do komentarzy