Wybrany wątek opinii
super wybór... taki trochę bez znaczenia... jako mieszkaniec wolałbym wybierać czy polskie czy tureckie... przecież mamy firmę PESA...
Do moderacji
Odpowiedz
19
8
Sprawdź swoje gacie, Wólczanka czy made in China, to są twoje wybory.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
no ok. tylko czemu nam wmawiają patriotyzm konsumencki, a sami pokazują gdzie mają ten patriotyzm - przykład udzie z góry.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Ale to jest przetarg! Są warunki i kryteria, które są brane pod uwagę. Jeśli kryterium przy wyborze firmy byłoby np. w 80% pochodzenie i siedziba, w 10% wysokość oferty, 10% gwarancja, to pewnie PESA by wygrała, ale nie ma takiego kryterium i nie będzie, A wyłonienie firmy odbywa się ściśle według kryteriów a nie widzimisię urzędnika, regulują to konkretne przepisy, za nieprzestrzeganie których można wyłapać konkretne zarzuty.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1