UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za umowa - tramwaje mają być niskopodłogowe lub częściowo niskopodłogowe ? Wychodzi na to że jeden częściowo może być niskopodłogowy a reszta wysokopodłogowy i będzie zgodnie z umową. Dlaczego niema w umowie 5 takich i 5 takich albo 6 takich i 4 takie / wychodzi na to że co zrobią to tak będzie.