Wybrany wątek opinii
I kebab dla każdego mieszkańca gratis za to że wspieramy zagraniczne firmy zamiast polskie...
Do moderacji
Odpowiedz
14
15
Masz kebeby aż nadto gratis. Widzisz te miliony różnicy zaoszczędzone miedzy polskim producentem a tureckim? To już podaję. Budżet Elbląga zaoszczędził 35 i pół miliona złotych. Turecka Bozankaya Rayli Sistemler A. S.swoją ofertę wyceniła na 95 mln zł, bydgoska PESA - na 130,5 mln zł. Te 35 i pół miliona złotych to kwota potrzebna i niezbędna do realizacji dalszej inwestycji i jej dokończenia jaka jest ulica Wschodnia. Masz kebaby, masz nowe tramwaje i masz zabezpieczone miliony na ulicę Wschodnią. Brawo Panie prezydencie jeżeli tylko ta ulica zostanie zakończona i w końcu wybudowana. Pieniądze już Pan ma na tę konieczną i bardzo potrzebną inwestycje.
Do moderacji
Odpowiedz
17
7
I jeszcze należy dodać, dla wszystkich krzykaczy, że PESA nie dość, że dała wyższą ofertę, a 35 mln zł to nie są grosze, to jeszcze dłuższy czas dostawy, czyli na nowe tramwaje musielibyśmy czekać dłużej niż wrzesień 2027.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2