Wybrany wątek opinii

I kebab dla każdego mieszkańca gratis za to że wspieramy zagraniczne firmy zamiast polskie...
(2025.12.17)
Masz kebeby aż nadto gratis. Widzisz te miliony różnicy zaoszczędzone miedzy polskim producentem a tureckim? To już podaję. Budżet Elbląga zaoszczędził 35 i pół miliona złotych. Turecka Bozankaya Rayli Sistemler A. S.swoją ofertę wyceniła na 95 mln zł, bydgoska PESA - na 130,5 mln zł. Te 35 i pół miliona złotych to kwota potrzebna i niezbędna do realizacji dalszej inwestycji i jej dokończenia jaka jest ulica Wschodnia. Masz kebaby, masz nowe tramwaje i masz zabezpieczone miliony na ulicę Wschodnią. Brawo Panie prezydencie jeżeli tylko ta ulica zostanie zakończona i w końcu wybudowana. Pieniądze już Pan ma na tę konieczną i bardzo potrzebną inwestycje.
(2025.12.17)
I jeszcze należy dodać, dla wszystkich krzykaczy, że PESA nie dość, że dała wyższą ofertę, a 35 mln zł to nie są grosze, to jeszcze dłuższy czas dostawy, czyli na nowe tramwaje musielibyśmy czekać dłużej niż wrzesień 2027.
Ploterek (2025.12.18)
Powrót do komentarzy