A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@pilafek4 - Odpowiedziałem przed chwila na twoj komentarz bez slow powrzechnie uznawanych za obelżywe a i tak odpowiedzi nie dodali, Co jest niezbitym dowodem na to ze oni sami steruja tokiem rozmowy i opinia publiczna. Myślę że oni sie wzoruja na jakichs mediach Białoruskich lub Rosujskich. Takiej cenzury jak w ostatnich dwoch latach to nie bylo jeszcze nigdy.
chciałbym zobaczyć te patrole w parku na agrykola na przeciw szkoły nr wybudowano zatoke parkingową a alejki i park dalej zastawiaony gdzie te patrole??
Jak zobaczę auta policyjne stojące na 5 głównych skrzyżowaniach miasta / jak za kadencji komendanta Starańczaka / to uwierzę. że policja pilnuje porządku na ulicach i wyłapuje także piratów drogowych.
Patrole w Elblągu nie istnieją, to noworoczna kpina miejscowej Władzy i Policji. Podstawowy porządek publiczny i bezpieczeństwo w naszym mieście to żenada. „Uliczne Bary” przy sklepach alkoholowych „B…S”, szczególnie w dni wolne ul. Słoneczna, gdzie koczuje na chodniku przy głośnej muzyce ta sama grupa pielgrzymujących z okolic „zakapturzonych degustatorów” mają prawo i przyzwolenie demolować życie mieszkańców już kilka lat. Wokoło szalet i śmietnisko tuż przy Szkole Podstawowej i Przedszkolu.
Obrona demokracji przez wprowadzanieCen. ury jest jak walka o pokój dzięki wspomaganiu jednej ze stron dostawamiBroni !
Tych orłów od nocnych petard z zawady złapcie. Zrobię im zdjęcia i na policję prześlę. Mam 63 krotny zoom.
@Rehot Ropucha - no jakoś widzę 2 Twoje odpowiedzi :)