UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pilafek4 - Odpowiedziałem przed chwila na twoj komentarz bez slow powrzechnie uznawanych za obelżywe a i tak odpowiedzi nie dodali, Co jest niezbitym dowodem na to ze oni sami steruja tokiem rozmowy i opinia publiczna. Myślę że oni sie wzoruja na jakichs mediach Białoruskich lub Rosujskich. Takiej cenzury jak w ostatnich dwoch latach to nie bylo jeszcze nigdy.

Rehot Ropucha

Anuluj