Wybrany wątek opinii

No i więcej cenzury na POrtelu, coraz mniej wolności słowa, i mnieju wolnych medów....
Rehot Ropucha (2025.12.16)
@Rehot Ropucha - tyle razy powtarzam a do ciebie wet nie dociera-nikt cie tu nie lubi/w przeciwieństwie do info/
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.16)
@jawamkaczoraniewybieralem - O a to ciekawe, kim jesteś? Czyżby cenzorem POrtelu? Czyli powiadasz że zamieszczacie komentarze tylko tych internautów, którzy wypowiadają się w nurcie ścieku lewicowo-eurokołchozowego i tych których jak mówisz sami lubicie? Czyli jak ktoś chce wyrazić swoje zdanie albo jest osobą z którą nie klepiecie się po plecach w kuluarach to już nie ma co liczyć na zamieszczenie komentarza?
Rehot Ropucha (2025.12.16)
@Rehot Ropucha - Wystarczy nie używać słów obraźliwych, przekleństw, wzywających do nienawiści, itd. , a AI bez problemu puści komentarz. Pamiętaj że jest też taka opcja jak "zgłoś do moderacji", w takim przypadku już człowiek sprawdza tekst pod w/w aspektami.
pilafek4 (2025.12.17)
@pilafek4 - Bełkot! Spróbuj coś napisać o szkodliwych dla Polski grupach etnicznych lub nachodzcach. Nie puszczą. Albo o lokalnych szkodnikach z KO. Tez nie puszczą albo zaraz skasują.
Rehot Ropucha (2025.12.17)
@pilafek4 - Odpowiedziałem przed chwila na twoj komentarz bez slow powrzechnie uznawanych za obelżywe a i tak odpowiedzi nie dodali, Co jest niezbitym dowodem na to ze oni sami steruja tokiem rozmowy i opinia publiczna. Myślę że oni sie wzoruja na jakichs mediach Białoruskich lub Rosujskich. Takiej cenzury jak w ostatnich dwoch latach to nie bylo jeszcze nigdy.
Rehot Ropucha (2025.12.17)
@Rehot Ropucha - no jakoś widzę 2 Twoje odpowiedzi :)
pilafek4 (2026.01.22)
Powrót do komentarzy