UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chciałbym zobaczyć te patrole w parku na agrykola na przeciw szkoły nr wybudowano zatoke parkingową a alejki i park dalej zastawiaony gdzie te patrole??
chciałbym zobaczyć te patrole w parku na agrykola na przeciw szkoły nr wybudowano zatoke parkingową a alejki i park dalej zastawiaony gdzie te patrole??