UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@pilafek4 - Odpowiedziałem przed chwila na twoj komentarz bez slow powrzechnie uznawanych za obelżywe a i tak odpowiedzi nie dodali, Co jest niezbitym dowodem na to ze oni sami steruja tokiem rozmowy i opinia publiczna. Myślę że oni sie wzoruja na jakichs mediach Białoruskich lub Rosujskich. Takiej cenzury jak w ostatnich dwoch latach to nie bylo jeszcze nigdy.
Rehot Ropucha