A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Więcej niż dotychczas.... Dotychczas 0... Czyli teraz wartóść nieokreślona większa od 0
No i wyjawili braki kadrowe.
Uwaga psy bez kagańca gryzą!
@jawamkaczoraniewybieralem - O a to ciekawe, kim jesteś? Czyżby cenzorem POrtelu? Czyli powiadasz że zamieszczacie komentarze tylko tych internautów, którzy wypowiadają się w nurcie ścieku lewicowo-eurokołchozowego i tych których jak mówisz sami lubicie? Czyli jak ktoś chce wyrazić swoje zdanie albo jest osobą z którą nie klepiecie się po plecach w kuluarach to już nie ma co liczyć na zamieszczenie komentarza?
Może tych gamoni co w nocy na Zawadzie strzelają silne petardy by ktoś w końcu uciszył.
Każda religia to zło - każda, bo każda jest wymyślona dla kontroli ludzi.
@Rehot Ropucha - Wystarczy nie używać słów obraźliwych, przekleństw, wzywających do nienawiści, itd. , a AI bez problemu puści komentarz. Pamiętaj że jest też taka opcja jak "zgłoś do moderacji", w takim przypadku już człowiek sprawdza tekst pod w/w aspektami.
Religijni ludzie są obłudni i często biorą kolejne śluby. Niektórzy nawet po 20 latach dostali rozwód kościelny aby wziąć kolejny ślub. Wystarczy zapłacić a faceci w sukienkach załatwią
@pilafek4 - Bełkot! Spróbuj coś napisać o szkodliwych dla Polski grupach etnicznych lub nachodzcach. Nie puszczą. Albo o lokalnych szkodnikach z KO. Tez nie puszczą albo zaraz skasują.
Prorok z PR wK, który spowodował kolizję drogową, mając ponad 2promile alkoholu, kilka godzin wcześniej pił wódkę w budynkuKP - ustalili dziennikarze "Państwa w Państwie". Pikanterii sytuacji dodaje fakt, żeMundurowi z tejKP zatrzymywali później w/w.... Tak się bawiSzlachta.