UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zobaczę auta policyjne stojące na 5 głównych skrzyżowaniach miasta / jak za kadencji komendanta Starańczaka / to uwierzę. że policja pilnuje porządku na ulicach i wyłapuje także piratów drogowych.
Jak zobaczę auta policyjne stojące na 5 głównych skrzyżowaniach miasta / jak za kadencji komendanta Starańczaka / to uwierzę. że policja pilnuje porządku na ulicach i wyłapuje także piratów drogowych.