UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patrole w Elblągu nie istnieją, to noworoczna kpina miejscowej Władzy i Policji. Podstawowy porządek publiczny i bezpieczeństwo w naszym mieście to żenada. „Uliczne Bary” przy sklepach alkoholowych „B…S”, szczególnie w dni wolne ul. Słoneczna, gdzie koczuje na chodniku przy głośnej muzyce ta sama grupa pielgrzymujących z okolic „zakapturzonych degustatorów” mają prawo i przyzwolenie demolować życie mieszkańców już kilka lat. Wokoło szalet i śmietnisko tuż przy Szkole Podstawowej i Przedszkolu.

PsP