A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Jako doświadczony harcerz umie zapewne rozpalić ognisko. Do tego wykonuje polecenia przełożonego bez dyskusji, więc się nadaje. Dawał na kampanię Wróblewskiego, więc zasłużył. O co ci chodzi?!
Największym problemem Elbląga jest brak infrastruktury przeciwpowodziowej - miasto wciąż polega na doraźnych działaniach zamiast systemowych rozwiązań.
"Karuzela gna, w głośnikach wciąż muzyka gra", " Karuzela, karuzela, na Bielanach co niedziela..... "
te wcześniejsze emerytury dla pierdzistołków z policji i straży to czysta patologia, skoro tam przemęczeni, to dlaczego teraz siedzą na urzędach po różnych miastach, przecież mieli odpoczywać na emeryturze bo byli tak przemęczeni robotą
Wspaniała wiadomość dla budżetu państwa, bo nowy pan dyrektor automatycznie po objęciu stanowiska zrezygnował z pobierania emerytury, prawda?
Chłop jeszcze siwego włosa nie ma a już na emeryturze siedzi z naszych podatków. UM będący przechowalnią dla emerytów mundurowych nie jest najlepsza wizytówką miasta.
A dla młodych tylko posada w Biedronce, bo biednego emeryta dyrektora ciągle będzie mało.
Czyli mamy w dalszym ciągu kolesiostwo, nepotyzm i układ członków KO PSL SLD Lewica w mieście. Stołki dla swoich a młodzi wykształceni ludzie won z granicę.
Odprawa dla każdego i biznes sie kręci...
@Jak dbosz, tak mosz! - Kasa, stołki I etaty - jawna kpina - śmiechu warte bezpieczeństwo, kasa zawsze idzie tam gdzie nie powinna iść, gdzie są schrony jesli mowimy o bezpieczeństwie, gdzie jest plan budowy nowych schronow medalowi hipokryci... gadamy a nie robimy, wszystkich w kanał prowadzimy... Emblongi moje obudzcie się