89
15.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Jako doświadczony harcerz umie zapewne rozpalić ognisko. Do tego wykonuje polecenia przełożonego bez dyskusji, więc się nadaje. Dawał na kampanię Wróblewskiego, więc zasłużył. O co ci chodzi?!
(2025.12.15)
Największym problemem Elbląga jest brak infrastruktury przeciwpowodziowej - miasto wciąż polega na doraźnych działaniach zamiast systemowych rozwiązań.
(2025.12.15)

info

4  
  0
"Karuzela gna, w głośnikach wciąż muzyka gra", " Karuzela, karuzela, na Bielanach co niedziela..... "
(2025.12.15)

info

4  
  0
te wcześniejsze emerytury dla pierdzistołków z policji i straży to czysta patologia, skoro tam przemęczeni, to dlaczego teraz siedzą na urzędach po różnych miastach, przecież mieli odpoczywać na emeryturze bo byli tak przemęczeni robotą
(2025.12.15)

info

18  
  0
Wspaniała wiadomość dla budżetu państwa, bo nowy pan dyrektor automatycznie po objęciu stanowiska zrezygnował z pobierania emerytury, prawda?
(2025.12.15)

info

9  
  0
Chłop jeszcze siwego włosa nie ma a już na emeryturze siedzi z naszych podatków. UM będący przechowalnią dla emerytów mundurowych nie jest najlepsza wizytówką miasta.
(2025.12.15)

info

18  
  0
A dla młodych tylko posada w Biedronce, bo biednego emeryta dyrektora ciągle będzie mało.
Strażak PSP. (2025.12.15)

info

15  
  0
Czyli mamy w dalszym ciągu kolesiostwo, nepotyzm i układ członków KO PSL SLD Lewica w mieście. Stołki dla swoich a młodzi wykształceni ludzie won z granicę.
Jawamwojtaniewybierałem (2025.12.15)

info

15  
  2
Odprawa dla każdego i biznes sie kręci...
(2025.12.15)
@Jak dbosz, tak mosz! - Kasa, stołki I etaty - jawna kpina - śmiechu warte bezpieczeństwo, kasa zawsze idzie tam gdzie nie powinna iść, gdzie są schrony jesli mowimy o bezpieczeństwie, gdzie jest plan budowy nowych schronow medalowi hipokryci... gadamy a nie robimy, wszystkich w kanał prowadzimy... Emblongi moje obudzcie się
Zaspany (2025.12.15)