UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jak dbosz, tak mosz! - Kasa, stołki I etaty - jawna kpina - śmiechu warte bezpieczeństwo, kasa zawsze idzie tam gdzie nie powinna iść, gdzie są schrony jesli mowimy o bezpieczeństwie, gdzie jest plan budowy nowych schronow medalowi hipokryci... gadamy a nie robimy, wszystkich w kanał prowadzimy... Emblongi moje obudzcie się

Zaspany