UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chłop jeszcze siwego włosa nie ma a już na emeryturze siedzi z naszych podatków. UM będący przechowalnią dla emerytów mundurowych nie jest najlepsza wizytówką miasta.


Anuluj