UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłop jeszcze siwego włosa nie ma a już na emeryturze siedzi z naszych podatków. UM będący przechowalnią dla emerytów mundurowych nie jest najlepsza wizytówką miasta.
Chłop jeszcze siwego włosa nie ma a już na emeryturze siedzi z naszych podatków. UM będący przechowalnią dla emerytów mundurowych nie jest najlepsza wizytówką miasta.