UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

te wcześniejsze emerytury dla pierdzistołków z policji i straży to czysta patologia, skoro tam przemęczeni, to dlaczego teraz siedzą na urzędach po różnych miastach, przecież mieli odpoczywać na emeryturze bo byli tak przemęczeni robotą