UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli mamy w dalszym ciągu kolesiostwo, nepotyzm i układ członków KO PSL SLD Lewica w mieście. Stołki dla swoich a młodzi wykształceni ludzie won z granicę.

Jawamwojtaniewybierałem

Anuluj