A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
masakraaa, zbowid normalnie się robiii
do straży za stary, emeryt, ale w urzędzie pierdzieć w stołek to już w dobrym wieku....
No i gra gitara. PO układzie. Kolesue nie dadzą koledze zginąć.
Chore. Kręgosłup moralny tych wszystkich "dyrektorów" też wątpliwy
Choreto co się dzieje. To ze dwadzieścia na feke ma co. A w kolo bieda. mlodxi nie mają pracy bo emeryci na stołki idą.
@MariuszLewandowski-Fc - Dostęp do broni w kraju gdzie antysemitę i rusofila popiera ok mln osób to nie jest dobry pomysł. Mogłoby się skończyć jak na plaży w Sydney
Jest jakiś limit na liczbę etatów w admiistracji bo odnoszę wrażenie że to wolna amerykanka?
No tak bezpieczeństwo według nich to nowe syreny w mieście i więcej etatów w urzędzie. Skandal. Dawać młodego na te stanowisko ze świeżym umysłem a nie wyeksploatowanego starca myślącego jak za komuny. On ma dobrą emeryture a młodym odbierają prace.
Ehe, na pewno zwiększenie stołków dla urzędniczych darmozjadów coś zmieni... Zaraz pozatrudniają niekompetentnych pociotków, znajomków i kolesi. nie mówiąc o obciążeniu budżetu podatników. Patrzeć na łapy i wszystko kontrolować.
@Pisflacja - Niezły odlot