UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

te wcześniejsze emerytury dla pierdzistołków z policji i straży to czysta patologia, skoro tam przemęczeni, to dlaczego teraz siedzą na urzędach po różnych miastach, przecież mieli odpoczywać na emeryturze bo byli tak przemęczeni robotą


Anuluj