UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
te wcześniejsze emerytury dla pierdzistołków z policji i straży to czysta patologia, skoro tam przemęczeni, to dlaczego teraz siedzą na urzędach po różnych miastach, przecież mieli odpoczywać na emeryturze bo byli tak przemęczeni robotą