UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co jakis czas jakis ratuszowy klakier pisze ze teraz za noszowego cos jest niby po innemu, ze lepiej itd. Ten artykol jest tego calkowitym zaprzeczeniem i potwierdzeniem ze jest wszystko PO staremu az od cwierkacza po dzis ciagle ten sam teatr i ruletka na stolkach.

ajwaj