UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co jakis czas jakis ratuszowy klakier pisze ze teraz za noszowego cos jest niby po innemu, ze lepiej itd. Ten artykol jest tego calkowitym zaprzeczeniem i potwierdzeniem ze jest wszystko PO staremu az od cwierkacza po dzis ciagle ten sam teatr i ruletka na stolkach.
ajwaj