UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Wszyscy drenują budżet - Gdzie wyjeżdżają? Jak liczyć umieją to już i Norwegia nieopłacalna. Wystarczy nie psioczyć i wykazać się pracowitością. Nabór do zawodów uprzywilejowanych to kilkudziesięciu na jedno miejsce. Wystarczy wykształcenie kierunkowe, żeby w KAS pracować albo przejść nabór do Służby Celnej np. A i tak mój komentarz zjadą minusami wieczni niezadowoleni stękacze.