UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nepotyzm to zatrudnianie ludzi bez kwalifikacji Przykładem nepotyzmu jest dla mnie Kulik jako Komendant Straży Miejskiej ale to na razie moje osobiste zdanie. Założenia każdy wyższy oficer Wojska czy Straży jest kompetentny w sprawach bezpieczeństwa a tu masz kogoś kto dowodził lokalną jednostką zna więc ludzi teren niebezpieczeństwa i pamięta porażki jakie służby poniosły. Jeśli zakładasz że to nepotyzm zanim pokarze co potrafi - toś buc. W kwestii obrony cywilnej czy bezpieczeństwa nie ma żartów i czasu na eksperymenty. Daj chłopu szanse zamiast poszczekiwać po nominacji. To nie jest konstruktywna krytyka bo jeszcze nic nie zrobił. Jak coś mi nie wyjdzie - proszę bardzo. Na razie człowiek mądry czeka na efekty

MariuszLewandowski-Fc