A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
folcwagen łobora:P
Nie zatrzymanie się do kontroli to tylko wybryk idioty lub bandziora drogowego. U nas i tak są kary, jak w przedszkolu.
Tylko gnój ma coś na sumieniu aby nie poddać się kontroli, a takich trzeba zwalczać do stanu "O"
Nawigacja mówiła: "przejedź przez rondo"
Jakie trzeba mieć rodzaj schorzenia umysłu aby nie kalkulować ryzyka. Czy warto spowodować wypadek, zabić siebie lub kogoś lub nawet oberwać wyrok zamiast mandatu i punktów? Najbardziej nieudolni kierowcy mają o swoich umiejętnościach bzdurne mniemaniem nawet na trzeźwo. To takich cymbałów obojga płci wina, że prawo absurdalnie trzeba zaostrzać i wali we wszystkich. To od dołu wychodzą inicjatywy kar bo politycy się opierają.
Jak ludzie nie pojmują, że wolność funkcjonuje wtedy, kiedy nie krzywdzisz innych przestrzegasz umów w postaci prawa, to chyba tylko marchewką się nie wychowa.
Jeżeli kochacie piratów, alkoholików i ćpunów, to módlcie się jadąc i nie dziwcie tragediom, to nie spadające meteoryty tylko czyny ludzi. Przyzwolenie dających łapkę w górę budzi trwogę. Ja mam ich dość.