UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli kochacie piratów, alkoholików i ćpunów, to módlcie się jadąc i nie dziwcie tragediom, to nie spadające meteoryty tylko czyny ludzi. Przyzwolenie dających łapkę w górę budzi trwogę. Ja mam ich dość.
AntoniS