UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli kochacie piratów, alkoholików i ćpunów, to módlcie się jadąc i nie dziwcie tragediom, to nie spadające meteoryty tylko czyny ludzi. Przyzwolenie dających łapkę w górę budzi trwogę. Ja mam ich dość.

AntoniS

Anuluj