UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżeli kochacie piratów, alkoholików i ćpunów, to módlcie się jadąc i nie dziwcie tragediom, to nie spadające meteoryty tylko czyny ludzi. Przyzwolenie dających łapkę w górę budzi trwogę. Ja mam ich dość.

AntoniS