UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie trzeba mieć rodzaj schorzenia umysłu aby nie kalkulować ryzyka. Czy warto spowodować wypadek, zabić siebie lub kogoś lub nawet oberwać wyrok zamiast mandatu i punktów? Najbardziej nieudolni kierowcy mają o swoich umiejętnościach bzdurne mniemaniem nawet na trzeźwo. To takich cymbałów obojga płci wina, że prawo absurdalnie trzeba zaostrzać i wali we wszystkich. To od dołu wychodzą inicjatywy kar bo politycy się opierają. Jak ludzie nie pojmują, że wolność funkcjonuje wtedy, kiedy nie krzywdzisz innych przestrzegasz umów w postaci prawa, to chyba tylko marchewką się nie wychowa.

Przyjezdny

Anuluj