Uciekał przed policją... środkiem ronda Zamech

45
12.12.2025
Uciekał przed policją... środkiem ronda Zamech
45-letni kierujący najpierw nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej, przyspieszył i najprawdopodobniej stwierdził, że spróbuje ucieczki. Policjanci pojechali za nim i kilkadziesiąt metrów dalej mężczyzna "zatrzymał się" wjeżdżając na pas zieleni Ronda Zamech.

Po tym próbował jeszcze uciekać pieszo... na próżno. Został zatrzymany przez policjantów.

45-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz odpowie za przestępstwo jakim jest niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Krótko i na temat. Ten co siedział za, ,kółkiem" nie ma prawa nazywać się kierowcą to raz a dwa że są takie wyrazy których nie da się tu nawet zacytować... Niech dostanie najwyższy, możliwy wymiar kary z więzieniem włącznie.
(2025.12.12)
nudne a dlaczego nie napaliście newsa o oskarze z robotniczej o tej zacnie sprawnej interwencji która ponoc zakończyła się dośc brawurowo?
(2025.12.12)
super akcja ale sensacja naprawdę jest o czym pisać hahah szok ale wiadomość przekazali hahahaha
(2025.12.12)
za to 5 lat? to za mordesrtwo dostaja mniej
(2025.12.12)

info

38  
  10
Za niezatrzymanie się do kontroli 5 lat? Chyba kogoś pog..... ło.
(2025.12.12)
Ty, może od razu zastrzelić?
(2025.12.12)
Kowalski w piątki po pracy i po secie wraca do domu
Dzień jak codzien (2025.12.12)
a, nawet. , żalu by nie było
(2025.12.12)
Nie pochwalam, ale zrozumiałbym.
Sędzin (2025.12.12)
@Dzień jak codzien - Słabe. Kowalski nawet na rondzie by leżał kołami do góry
(2025.12.12)