UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie zatrzymanie się do kontroli to tylko wybryk idioty lub bandziora drogowego. U nas i tak są kary, jak w przedszkolu. Tylko gnój ma coś na sumieniu aby nie poddać się kontroli, a takich trzeba zwalczać do stanu "O"

Antonis