UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakie trzeba mieć rodzaj schorzenia umysłu aby nie kalkulować ryzyka. Czy warto spowodować wypadek, zabić siebie lub kogoś lub nawet oberwać wyrok zamiast mandatu i punktów? Najbardziej nieudolni kierowcy mają o swoich umiejętnościach bzdurne mniemaniem nawet na trzeźwo. To takich cymbałów obojga płci wina, że prawo absurdalnie trzeba zaostrzać i wali we wszystkich. To od dołu wychodzą inicjatywy kar bo politycy się opierają. Jak ludzie nie pojmują, że wolność funkcjonuje wtedy, kiedy nie krzywdzisz innych przestrzegasz umów w postaci prawa, to chyba tylko marchewką się nie wychowa.
Przyjezdny