UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zatrzymanie się do kontroli to tylko wybryk idioty lub bandziora drogowego. U nas i tak są kary, jak w przedszkolu. Tylko gnój ma coś na sumieniu aby nie poddać się kontroli, a takich trzeba zwalczać do stanu "O"

Antonis

Anuluj