UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zatrzymanie się do kontroli to tylko wybryk idioty lub bandziora drogowego. U nas i tak są kary, jak w przedszkolu. Tylko gnój ma coś na sumieniu aby nie poddać się kontroli, a takich trzeba zwalczać do stanu "O"
Antonis