A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Holandii również legalna jest eutanazja. Legalne są narkotyki. A prostytucja to opodatkowany zawód. Prawem są również małżeństwa homoseksualne.
Bo uciekać trzeba umieć
No to masz fajnych znajomych. Ja idąc ulica moja ludzi i nie wiem czy są kryminalistami. To nie mój świat, nie moja bajka. Ale skoro wiesz kto jest kryminalistą to świadczy o Tobie
Jakie miasto taka sensacja a pewnie z 5 radioli się zjechało
No i co złego w tych prawach, że są bardzo ludzkie?
Ale masz masz na temat Holandii, szok ! W 10 państwach pracowałem i naprawdę wiele widziałem ale by tak się zachowywać jak ty to trzeba być ograniczonym bo jest przysłowie wolność Tomku w swoim domku a jak ci nie pasuje polska to wypad, nawet do burdelu
Ale pasażer uciekł; ) i to zdążył wrócić po torbę do samochodu
Ale ze co zrobil? Haha
Kiedy zajmiecie się recydywista z kosynierów gd ktory od 2 lat od wyjscia jeździ bez prawka jak szaleniec różnymi autami, juz ma kolejne białe, mial z 5 juz. Dzielnicowy mówi "nie mam czasu"
Widocznie nigdzie się nie sprawdziłeś, a wypad to raczej do siebie weź, ja jestem w swoim domu i nie w "polsce" tyko w Polsce. Nie wiesz biedo o czym mamroczesz, masz taki los na jaki zasłużyłeś.