UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy zajmiecie się recydywista z kosynierów gd ktory od 2 lat od wyjscia jeździ bez prawka jak szaleniec różnymi autami, juz ma kolejne białe, mial z 5 juz. Dzielnicowy mówi "nie mam czasu"

Bal i przed ekranem

Anuluj