UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy zajmiecie się recydywista z kosynierów gd ktory od 2 lat od wyjscia jeździ bez prawka jak szaleniec różnymi autami, juz ma kolejne białe, mial z 5 juz. Dzielnicowy mówi "nie mam czasu"

Bal i przed ekranem