45
12.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
chyba po tobie
(2025.12.12)
Należy podkreślić że wbrew oczekiwaniom kierowca był trzeźwy jak łza co jest obecnie okolicznością łagodzącą a policji to bardzo nie na rękę.
(2025.12.12)

info

8  
  7
Najbardziej szokują słowa... grozi mu ? Mnie za trzy esm które odebrano jako groźba groziło do 12 lat. ale i tak dostałem Dwa na pieć, przetrwałem.
(2025.12.12)

info

7  
  3
A ty w czapę natychmiast bo idiota jest groźniejszy
(2025.12.12)
Marcinek z Zatorza ?
Funufu (2025.12.12)

info

5  
  1
Niech teraz rondo doprowadzi do porządku. Z napisem na plecach dlaczego on to robi.
(2025.12.12)

info

7  
  2
Już pisze do kibola bo on dla ciebie pewnie pan ?
(2025.12.12)
A zagrożenie w ruchu, a zniszczenia, a stawianie oporu Policji. Gdzie szkolą tych policjantów?
(2025.12.12)
Szlag mnie trafia gdy widzę ilu kryminalistów chodzi, jeździ wolno po tym mieście. Ci po hetmańskiej dalej szukają łupów po biedronkach? Krępy z zawady dumnie pod klubami zarabia? szymuś sz. znowu się pojawił w Elblągu? Jeśli ktoś od tego ostatniego chce wyciągnąć swoje pieniądze to podobno jakąś kolejną trafił gdzieś koło uroczej.... Miasto cudów.
(2025.12.12)
Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce.
(2025.12.12)

info

8  
  18