UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale masz masz na temat Holandii, szok ! W 10 państwach pracowałem i naprawdę wiele widziałem ale by tak się zachowywać jak ty to trzeba być ograniczonym bo jest przysłowie wolność Tomku w swoim domku a jak ci nie pasuje polska to wypad, nawet do burdelu