UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widocznie nigdzie się nie sprawdziłeś, a wypad to raczej do siebie weź, ja jestem w swoim domu i nie w "polsce" tyko w Polsce. Nie wiesz biedo o czym mamroczesz, masz taki los na jaki zasłużyłeś.


Anuluj