UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widocznie nigdzie się nie sprawdziłeś, a wypad to raczej do siebie weź, ja jestem w swoim domu i nie w "polsce" tyko w Polsce. Nie wiesz biedo o czym mamroczesz, masz taki los na jaki zasłużyłeś.
Widocznie nigdzie się nie sprawdziłeś, a wypad to raczej do siebie weź, ja jestem w swoim domu i nie w "polsce" tyko w Polsce. Nie wiesz biedo o czym mamroczesz, masz taki los na jaki zasłużyłeś.