Wybrany wątek opinii
Szlag mnie trafia gdy widzę ilu kryminalistów chodzi, jeździ wolno po tym mieście. Ci po hetmańskiej dalej szukają łupów po biedronkach? Krępy z zawady dumnie pod klubami zarabia? szymuś sz. znowu się pojawił w Elblągu? Jeśli ktoś od tego ostatniego chce wyciągnąć swoje pieniądze to podobno jakąś kolejną trafił gdzieś koło uroczej.... Miasto cudów.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
No to masz fajnych znajomych. Ja idąc ulica moja ludzi i nie wiem czy są kryminalistami. To nie mój świat, nie moja bajka. Ale skoro wiesz kto jest kryminalistą to świadczy o Tobie
Do moderacji
Odpowiedz
5
4