A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A tu zapomniałeś kto dał awansu tym którzy zaniechali czynności lub wykazali się nieudolnością w zapobieżeniu tego przestępstwa. PIS nagrodził tych ludzi a potem ujadał na PO.
@TeofilSkorupa - Tak? A pieniądze z KPO w jachtach, na kontach platformowych biznesmenów i klubach swingersów. Takiego złodziejstwa i rozbioru państwa jeszcze nie było jak teraz ale cóż uśmiechajcie się.
Zegarki - nie zapomnijcie o zegarkach
Temat niewątpliwie ważny i istotny dla Naszego Miasta. Jednakże miło by było, gdyby w artykule było choć słowo na ten temat, że są też Niepubliczne Placówki Oświatowe, które są dobrze zarządzane, w których nie wykazano nieprawidłowości w zakresie wydatkowania i pobierania dotacji, bo wydźwięk artykułu brzmi trochę jak nagonka na całą oświatę niepubliczną. Warto by też podkreślić ile oszczędności ma miasto z uwagi na istnienie placówek niepublicznych, które są tańsze w utrzymaniu dla naszych włodarzy niż placówki publiczne. Ponadto warto byłoby wskazać na niewątpliwą wartość w kwestii poziomu edukacji oraz nowoczesnej infrastruktury i wyposażenia jaką wnoszą placówki niepubliczne.
@Oburzony - Proponował bym nie dyskutować z Teo-filem bo to skorupa z betonu zastygła dawno temu.
Moze i tak, ale czy jestesmy na 100% przekonani, ze urzędnicy przeprowadzają kontrolę według odpowiednich standardów, znają przepisy i ich interpretacje (nie wlasne widzimisie)?
Niestety niejednokrotnie przychodzą i mowią "tak długo będziemy dłubać i drążyć aż coś znajdziemy" i siedzą po kilka tygodni nadając często drobne błędy, których sumy bywają większe lub mniejsze...
Placówki Niepubliczne często są odpowiedzią na braki w oświacie publicznej - brak miejsca dla dzieci z niepełnosprawnościami (których szkoły POZBYWAJĄ SIĘ (sic!) na potęgę) czy kompetencji nauczycieli do prowadzenia dzieci szczególnie uzdolniony...
Zapraszamy do pracy w szkołach - brakuje pedagogów, psychologów, nauczycieli zawodów! Przyjdźcie pracować! Miejcie te wszystkie dni wolne! Zapraszamy!
Mam pytanie... jakiś sens ma ten artykuł? Co ma wnieść? Czy jest to jakas nowa forma prowokacji? Nagonki na placówki niepubliczne?
Moze gwoli poprawności dziennikarskiej warto byloby posłuchać głosów z obu stron tej sceny?
@bra - Nieudacznicy rządzili nami przez 8 lat. To byli ignoranci w każdej dziedzinie, szczególnie w zakresie prawa.