@Oburzony - Proponował bym nie dyskutować z Teo-filem bo to skorupa z betonu zastygła dawno temu.jezon
@Oburzony - Proponował bym nie dyskutować z Teo-filem bo to skorupa z betonu zastygła dawno temu.