UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Temat niewątpliwie ważny i istotny dla Naszego Miasta. Jednakże miło by było, gdyby w artykule było choć słowo na ten temat, że są też Niepubliczne Placówki Oświatowe, które są dobrze zarządzane, w których nie wykazano nieprawidłowości w zakresie wydatkowania i pobierania dotacji, bo wydźwięk artykułu brzmi trochę jak nagonka na całą oświatę niepubliczną. Warto by też podkreślić ile oszczędności ma miasto z uwagi na istnienie placówek niepublicznych, które są tańsze w utrzymaniu dla naszych włodarzy niż placówki publiczne. Ponadto warto byłoby wskazać na niewątpliwą wartość w kwestii poziomu edukacji oraz nowoczesnej infrastruktury i wyposażenia jaką wnoszą placówki niepubliczne.
Aleksandra Rogowska