UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam pytanie... jakiś sens ma ten artykuł? Co ma wnieść? Czy jest to jakas nowa forma prowokacji? Nagonki na placówki niepubliczne? Moze gwoli poprawności dziennikarskiej warto byloby posłuchać głosów z obu stron tej sceny?